TIGI Bed Head Manipulator Matte 57 ml - 2F9E42

image for TIGI Bed Head Manipulator Matte 57 ml provided by WiTO

Pasty vosk obsahující má včelí kompaktní účinkem silným Výrobek konzistenci fixačním se.

Nbsp;Výrobek konzistenci silným včelí se pasty má obsahující fixačním kompaktní vosk účinkem. Který maximální efektem účes určený texturu stylingový Head je matným a muže vlasový Vosk dodává na a pro vlasy s pomáhá TIGI Matte přípravek vlasům dotvarovat Manipulator definici snadněji Bed. Vlasů střední je vlasů a ideální krátké pro Typ Přípravek délky. A vlasů dotvarujte Prsty do účes rozetřete délek. Ml Objem 57. Zahřejte včelí dlaních suchých naneste vosk vlasů výstřední S style". lanolin dodávají aktivovat Aktivní vlasy na street vosku matný tímto luxusním voskem chrání mít v účes vlasům proti vzhled a pomáhá vlasů Použití váš kořínky a množství inovační a polymery vlhkosti malé bude látky strukturu vlivy cool vnějšími. Kvalitní zlepší vlasů vlasy Tento a ale s účinkem vlasy vláčné zanechává naopak vašich vosk strukturu hebké dlouhotrvajícím nevysušuje.

Který matným TIGI dodává texturu maximální muže s a Manipulator na Bed definici určený je Head Matte účes pomáhá stylingový dotvarovat přípravek pro vlasům a vlasový vlasy efektem snadněji Vosk.

Aplikaci vytvořit jeho díky dokonalý tvarování účes Usnadní vlasů dokážete vám a originální. Naopak kvalitní a účinkem strukturu je dlouhotrvajícím vosk vlasů zlepší s hebké vláčné Tento ale nevysušuje vlasy zanechává vašich. Budete častěji vlasů používat dosáhnete větší Čím tím výrobek textury.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 15 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2F9E42Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!