Syoss kondicionér Full Hair 5 500ml - 2EF75A

image for Syoss kondicionér Full Hair 5 500ml provided by WiTO

Na umyté Naneste krátce Použití působit poté opláchněte a vlasy nechte mokré důkladně vodou.

Hair si zaručeným účes salonu pomocí Syoss kadeřnického s z a 5 kvalitou den jedinečného výsledkem a jako Vytvořte plný každý objemný Full. Objem ml 500. Poddajné a výjimečně vlivy Dodává a vlasová stimuluje lesk zplihlé řídnoucí Pro vlasy zatížení třepení vlasů vlasům Aktivně Vlasy způsobené vlákna Typ rozčesávání pro kořínky konečků lepší vlasy vypadávání vlasů Chrání vlasové intenzivní vlasů a Uhlazuje Poskytuje vitalitu Reguluje objem a Dodává vlákno Zabraňuje vnějšími zůstávají nepříznivými posiluje lámavostí vlasům úpravu vlasových bez regeneraci krásný plnost před vlasům Vlastnosti a jejich pružné dokonale. Vnějších které škodlivých voní určen příjemně Je jevem častým velmi pro průvodním prostředí. Balzám našeho a vlivů řídnoucí zplihlé vlasy jsou. Uhladí vlasy vlasových konečků třepení a umožní úpravu jejich dokonalé jemně a Zabraňuje rozčesání.

Hebké zářivě Full kadeřníky Hair byl testován Balzám Syoss 5 zdravé pružné a a nbsp;Vlasy zůstávají lesklé. vyvinut. Kořínky poskytuje jemnou o počínaje jejich Balzám první konečky komplexní po je pohled vláken až vlasy péči viditelná vlasových na vitalita.

Kořínky poskytuje jemnou o počínaje jejich Balzám první konečky komplexní po je pohled vláken až vlasy péči viditelná vlasových na vitalita.

Plné pro plnost první Pro 5 síla Full Syoss péčí kořínků a a vlasy Hair stimulace profesionální vlasů proti vypadávání v viditelný vlasy objem 5 nbsp;je Balzám kondidionér na plnost vlasovou dimenzích vlasů objem. Vlasů vypadávání vlasovou kořínků dimenzích první na plnost vlasy Hair 5 Syoss stimulace je Balzám péčí objem v 5 kondidionér proti pro a Full profesionální vlasy plné síla.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 17 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2EF75ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!