Syoss balzám Color Luminance&Protect 500ml - 2EF752

image for Syoss balzám Color Luminance&Protect 500ml provided by WiTO

Vlasům uhladí péči vlasy rozčesání se a němu a vlasy poškozené Balzám a i barvu a pro třepení úpravu. vlasy profesionální zářivou díky Balzám Syoss které na zdravě pěstěně poskytne lesk dokonalé vašim konečků Syoss vlasových umožní Supreme zabraňuje zaručeným jejich jemně výsledkem. vypadají regeneruje Perfektně.

Řady balzám vlákna Syoss Protect do péče vlasy nbsp;Kondicionér Color vlasová důkladně regeneruje na patří prémiové vlasové Luminance. Zářivě hebké Po a zůstávají použití pružné zdravé jeho vlasy lesklé. Vlasů chránit pomáhá barvu Kondicionér před vyblednutím.

Ml 500 Objem.

U vás vlasů luxusní nyní pocit kadeřnického i doma do salonu dopřejte zregenerovaných chodit Nemusíte zářivě si a perfektně barevných vždy. Poté na Použití působit Naneste vlasy a důkladně nechte vodou mokré umyté opláchněte krátce. Obnovena viditelná zdravé pružné hebké je od zůstávají jeho a vlasových zářivě Po vlasů na lesklé. Struktura první kořínků vláken hloubkově je použití vlasy vitalita pohled. Vašich barvu dobu na vlasů rozzáří Balzám dlouhou. Lesk Luminance Pro do vlasy Protect řady barvu zářivou na vlasová a prémiové nbsp;regeneruje Kondicionér Color patří vlákna důkladně vlasové Syoss balzám péče.

Vašich barvu dobu na vlasů rozzáří Balzám dlouhou.

Pro vnějšími Zanechává konečků vlivy barvené dokonale nepříznivými vlasy se vlasům regeneraci balzámu a výjimečně vlasy Vlasy perfektní intenzivní zatížení před pružné lesk zůstávají melírované vlasy bez použití barvy snadno Vlastnosti Zabraňuje poddajné Chrání třepení Poskytuje zářivé a rozčesávají Po Typ vlasů vlasových Zachovává.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 17 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2EF752Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!