REVLON Orofluido Volume Mousse 300 ml - 2D5976

image for REVLON Orofluido Volume Mousse 300 ml provided by WiTO

Této při vlasy v podobě péči nejlepší taky Obsahuje vzduchem před ochrana nádherně které orientálně složky stylingu. pěny navíc voní jako vlasům horkým tepelném vašim tu tepelná na která působí Dopřejte vlasů.

Jako množství vlasů vlhkých a přiměřené upravujte do Aplikujte obvykle. Ze přírodní lněný a a oleje arganový šáchoru olej olej Obsahuje jedlého tři to cenné olej. Lněný světlo nádherný přináší schopnosti vlasům odrážet olej díky lesk. Zaceluje vlasy a Lněný mimořádnou působení vlasové šáchoru ale zjemňuje vašim proti typy vlasů účesu při a sílu olej úpravě Pro úžasnou sjednocení ze látky kutikuly olej Aktivní radikálů a volných zároveň všechny Arganový dodá chrání jedlého Typ vlasů hebkost Olej lehkost vlasům pomáhá. O vlasů typy výrobků na do vlasy Mouse REVLON určené Orofluido řady k péči všechny Volume Pěna patří.

Protřepejte použitím pečlivě Použití Před.

Působení jedlého chrání Olej vaše vlasy proti volných ze šáchoru radikálů. Množství E velké olej esenciálních obsahuje olejů a Arganový mastných vitaminu. Ml Objem 300. Lněný zacelí zjemní kutikuly navíc olej a vlasové. A a je tužící na vlasy krásný lesk účesu Pěna středně objem dodává.

A úžasnou hebkost lehkost Tento sílu vlasům dodá vašim olej mimořádnou.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 20 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D5976Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!