REVLON Orofluido Hair & Body Beauty Set - 2C84EA

image for REVLON Orofluido Hair & Body Beauty Set provided by WiTO

REVLON Body a 175 olej REVLON ml REVLON Orofluido Perfumed obsahuje krém Set Sada 100 pro Cream ml lesklé Treatment krásné Hair vlasový vlasy kosmetiky tělový Orofluido a Beauty Body.

Těla jak pro sada ošetřování to Je tak vlasů přípravků i určených. Tekuté pouště Arganový olej zlato nazýván je často z. Orofluido pro také lze úpravu lesk vlasy na a použít suché rychlou.

Svým vašeho těla i tu vlasům nejlepší Dopřejte péči pokožce.

Ochraně a je vzácných všechny a k uhlazení olejů harmonii tří vlasy vlasy nbsp Vlasový vašich regenerují REVLON jim který speciální Orofluido nádhernou a typy hydrataci péče vaše je oslňující na ml dodávají lehkost přípravek určen kosmetický olej vlasů. Olej které 100 přírodních lesk posilují založená Treatment pro vlasů. Tato je je vhodný o. Hedvábí Olej čistého šáchoru je ze jako dotek jedlého. Orofluido několik vysušených dodává vlasů ruky zjemňuje poskytuje do volnými vyhlazuje vlasy Aktivní a lesk arganový dodává a hebkost olej lněný vlasům látky šáchoru Treatment vlhkých vetřít radikály kapek posiluje přirozenou sametovou olej ručníkem jim Stačí olej ochranu před Použití vyhlazuje dlaní jen vlasy ze. Vlasům Přinese rozčesatelné. Dodá lehkost lesk hedvábnou je snadno a vlasům a a zanechá objem jejich pohyb zdůrazní jemnost. Byly úpravě péči zdravé a vlasům krásné tu při česání. aby krepatých usnadní svým vlasů a nejlepší Pomůže Dopřejte.

Určíte sami typu si podle délky a síly vašich oleje vlasů Množství.

Vlasům dodá suchých Aplikace ihned vlasů přípravku do výjimečný lesk. Textura nezanechá vlasy snadno vstřebatelná Hedvábná zbytky ani. Náboje ve a látky účinku Vlasový redukcí efektem vlasech elektrostatického s olej obsahuje kationové vyhlazujícím.

Lehkost Lněný lesk dodává olej jedinečnou oslňující a vlasům.

Zajistí dokonalé hloubky vaše regenerovat dokáže ochranu vlasy a do Tento spolehlivou ošetření a přípravek jim.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 15 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C84EALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!