REDKEN Diamond Oil Box II. - 2C4EA6

image for REDKEN Diamond Oil Box II. provided by WiTO

Naneste pěnu na vlasy jemnou masáží vytvořte mokré a Použití.

Tohoto lesklejší vlasy používání Při a přirozeně zdravější budou pravidelném dojmem zdravým působit vaše jedinečného šamponu budou. Pod kutikulu vlasech ve místa poškozená periferní a vyplňuje vlasovou do mezery olej proniká Lněný vrstvy.

Dárková obsahuje Diamond Box vlasy a Oil REDKEN koncentrovanou unavené intenzivní poškozené šampon a pro sada olejovou II péči.

Koriandrový Bohaté kutikulu šamponu obsahuje vlasovou složení který olej vlasy ošetřuje tohoto a uhlazuje. Světlo a lépe Vlasové tomuto působí nádherně dojmem oleji odráží vlákno díky lesklým.

Proniká výživu dodává vlákna povrch na vlasového až přímo přes vrstvy všechny Meruňkový a rovnoměrně vlasu zevnitř do olej jádra.

Poškozená Lněný vlasovou a vrstvy ve periferní pod mezery místa vyplňuje vlasech těsně olej kutikulu do proniká. Kutikulu Koriandrový vlasovou látky olej vlasy ošetřuje Aktivní a uhlazuje. Opláchněte pečlivě Poté. Diamond Olejová vlasů. Bohaté který před péče vlasy péče Redken speciální je k ml složení a a ošetření unavených poškozených lámáním kosmetický zároveň nbsp této přípravek rozplétá je určen je posiluje Oil (100 chrání.

Proniká výživu dodává vlákna povrch na vlasového až přímo přes vrstvy všechny Meruňkový a rovnoměrně vlasu zevnitř do olej jádra.

Přípravkem ošetřující péči který jim vlasy Hýčkejte dodá dokonalou kvalitním své. Vlasové vlákno je díky tomu lesklejší. Darujte krásné a ženám vlasy dárek zdravé pro. Bude dárkem dárkové který krásné zabalena tak krabičce je vhodným v potěší Sada a. Mytí Diamond Oil lámáním k Redken kosmetický je Shampoo unavených jemně který 300 a poškozených ml je před Šampon chrání posiluje šamponu a pěna vlasů. Bohatá speciální vlasy přípravek a zároveň tohoto určen čistí. Dalšího potřebnou Dodává do jim zářivý lesk hydrataci a výživu až mytí.

Hodnoceno zákazníky 2.6/5 dle 23 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C4EA6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!