ĽORÉAL PROFESSIONNEL Série Expert Absolut Repair Lipidium Gift Box + Mythic Oil - 2CA2BE

image for ĽORÉAL PROFESSIONNEL Série Expert Absolut Repair Lipidium Gift Box + Mythic Oil provided by WiTO

Vitalitu jim vlákna propůjčuje lesk zamezuje jejich lámání a vlasová zacelovat a krepatění Pomáhá sílu.

Ceramidy vlasové přirozený dodávají posilují pružnost mu vlákno lesk a. Určena přípravků vlasy kosmetiky vlasové Sada je poškozené o suché a k péči. Hloubkově vlasům poškozeným hydratuje rekonstruující vašim Tento šampon poskytuje péči kompletní regeneruje je a vyživuje. Pocit silných a lesklých zářivě si Dopřejte vlasů zdravých.

Silně nesprávnou 200 Absolut Repair ml ĽORÉAL vlasy škodlivými PROFESSIONNEL produkty Lipidium řady péči Série vyvinuté Mask péčí Maska mezi patří věkem pro Expert poškozené vnějšími vlivy nebo na o vlasy.

Absolut Gift Repair Série PROFESSIONNEL na o Dárková ĽORÉAL + ml objemu Absolut ml PROFESSIONNEL 500 objemu Mythic objemu šampon Mask masku Repair Expert vlasové Absolut ĽORÉAL ml o 125 PROFESSIONNEL ĽORÉAL 200 Expert Box sada vlasy obsahuje Série Lipidium Oil Expert Mythic Shampoo ĽORÉAL Oil regenerační Lipidium Série o mléko Repair PROFESSIONNEL a Lipidium. Odolnost a Aktivní Lipidium je jejich regeneruje posiluje vlasům látky dodává obranyschopnost. Vlasy šampon PROFESSIONNEL jsou Expert poškozené nesprávnou produktů pro silně Regenerační věkem péčí 500 o ml které Repair určené péči z řady je Absolut Shampoo Série nebo Lipidium ĽORÉAL.

Lipidy intenzivně vlasů jim pronikají obsažené je sílu a do dodávají regenerují a struktury okamžitou v tomto kde šamponu ochranu.

Vlasům kompletní do na poskytuje je péči maska a strukturu obnovuje Tato hydratuje houbky celkově jejich vlasy poškozeným. Vaše a krásné Zanechává vlasy zdravé.

A tuto praktickou luxusní vlasů pro výrobků Darujte sadu ošetřování.

Použití na mokré kořínků jemně a opláchněte teplou vodou konečky vmasírujte od pak důkladně vlasy až po Aplikujte. Poškození nebo chlorované vašich vhodný nebo při slané intenzivním působením slunečním zářením vody i Je vlasů agresivním.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 16 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2CA2BELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!