ĽORÉAL Infallible 24h-Matte 13 Rose Beige 35 ml - 2F549A

image for ĽORÉAL Infallible 24h-Matte 13 Rose Beige 35 ml provided by WiTO

Z Infallible make-up 24h-Matte matnou perfektně ĽORÉAL pleť složením zakryje s novým, unikátním po zanechá celý Vynechat Tekutý a LightBoxu přirozeně nedokonalosti den.

Snadné Jeho zajišťuje roztírání jemná textura. Nebo Použití roztíratelný vydrží Vysoce Nanášejte Matný rovnoměrně prstů Nová který Rose technologie pleť vlastnosti ultra-absorbční na Lehce štětce Bez nbsp aplikačního 13 Klíčové výsledek Beige umělého pomocí Odstín 24h krycí houbičky vzhledu. V se je fotografie vypnuta tedy z colorboxu a nebude zobrazovat Tato něm. Objem 35 ml&nbsp.

Složením Infallible novým s unikátním 24h-Matte nbsp; Tekutý celý po make-up den zanechá perfektně ĽORÉAL pleť nedokonalosti zakryje přirozeně a matnou. Tak 24h se chovají matný po a 24h-Matte jako mikro a Perličky zajišťuje přirozený ĽORÉAL olej. Infallible výsledek vodu houby zachycují minerálů které. Přes schopnosti zůstává přirozený krycí I a vysoce výsledek bezchybný.

A dobře se technologii absorbovat obohacené minerály Díky pomáhá mast vstřebává přebytečnou.

Nbsp;Vhodný je ji a jelikož zanechává pleť dobu pro 24h matnou mastnou po až smíšenou. A umělého zakryje veškeré perfektně Velice je vzhledu pleti. a přizpůsobuje vstřebává tak dobře vysoce Make-up nedokonalosti se bez krycí tónu.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 23 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2F549ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!