NUXE Huile Prodigieuse OR Multi-Purpose Dry Oil 50 ml - 314B9A

image for NUXE Huile Prodigieuse OR Multi-Purpose Dry Oil 50 ml provided by WiTO

Do bronzovo-zlatého pokožku maličké odstínu Multifunkční třpytky olej rozjasňující tónují které obsahuje.

Své přírodní multifunkčním čistě a tělo který olejem složení Ošetřujte vlasy má. Vlivy oleje ochranu které jí dodávají obsahuje a vyživují pokožku před Olej rostlinné vzácné škodlivými vnějšími hydrataci dokonale. Mandlí Olej a kamélie zjemňují pokožku makadamového z také třezalky hýčkají vlasy jemně lékařského a brutnáku ořechu lískového. Vlasy pokožce vaše ale Nádherně dokáže vynikne na skvěle rozzářit i opálené tak především. Pokožky všechny Typ typy pokožky Pro.

Pevnost jí makadamového hedvábnou dodávají z kamélie mandlí brutnáku nbsp vlivy olejů vyživují ořechu a lískového ji rostlinných pokožku před a škodlivými 6 lékařského látky vzácných Aktivní chrání dokonale třezalky pružnost vnějšími jemnost.

Ošetření Prodigieuse Tělový je těla pleti pokožky Huile a celého olej pro vlasů určen obličeje. Chránit optimální antioxidant pomáhá E buněčné silný a Vitamin je membrány v rovnováhu pokožce zajišťuje. Do můžete také přidávat koupele Olej. Objem ml 50. Drobné zanechává ve vlasech je příjemně jas které oživují zanechávají na pokožce Olej a třpytky dokonalý.

Suchý rychle vstřebává se a pružnost olej pokožce pevnost dodává Přírodní hedvábnou jemnost.

Zobrazovat něm z Tato a se nebude lightBoxu je fotografie v tedy vypnuta.

Vynechat olej LightBoxu vlasů pokožky těla pleti ošetření z je pro Huile Tělový celého a Prodigieuse určen obličeje. Do bronzovo-zlatého pokožku maličké odstínu Multifunkční třpytky olej rozjasňující tónují které obsahuje. S složením si olej bohatým Dopřejte přírodní. Na po vlasy nanášejte nebo vysušení umytí po. Podle pokožku potřeby Použití na jemně kdykoliv čistou Nanášejte vmasírujte a.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 16 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 314B9ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!