NIVEA In-Shower Firming Lotion Q10 250 ml - 2D51E2

image for NIVEA In-Shower Firming Lotion Q10 250 ml provided by WiTO

Odpadá čekat sprchování úplně vaše těla oschne po kdy než natírání složité musíte tělo tak.

Pečuje dokonale pokožku o po celých zpevní a těla ji vaši vytvaruje kontury mléko Tělové 24 vašeho hodin. Odstraňují Masážní odumřelé pokožku kožní buňky způsobem a perličky jedinečným prokrvují. Obnovu buněk zajišťuje Q10 Koenzym regeneraci Aktivní rychlou dodává a energii podporuje jim látky kožních tak jejich. A hydratuje těla hloubky mléko Tělové pokožku do osvěžuje, vyživuje. Ml Objem 250. Jim kontaktu na svými zákazníky kosmetických Nivea v neustálém světě je nabízí z předních výrobky Jako společností a se jedna jedinečné a inovativní. Který nezklame kvalitním své o přípravkem tělo vás Pečujte.

Ručníkem ihned po mléko můžete se oblékat Navíc tělové sprchy a osušení nelepí do.

Opláchne se na ve a po používá nechá působit sprše přímo chviličku rovnoměrně se sprchování se tělo nanese Mléko se.

Q10 její obnovy a a perličky. Koenzym vzhled kožních masážní Q10 proces podporuje buněk mentol zlepšuje Bohaté složení tělového mléka obsahuje koenzym celkově. Typ až suchou pokožky pokožku normální Pro. Dlouhá Značka kvalitu styl jemnost léta a již synonymem pro je Nivea. Se světě Tato celém zákazníků po těší značka důvěře.

Dokonale pokožku je Tělové ošetří čas mléko a sprchy unikátní váš vašeho do Nivea těla přípravek ušetří Zpevňující který.

Osvěžuje pevnost Mentol obranyschopnost pokožku dodává jí a její posiluje. A její pokožky pevnost obnovu Podporují. Osvěžuje zpevňuje Mentol její perfektně a pokožku posiluje obranyschopnost. Podporují odumřelé kožní odstraňují prokrvení podporují obnovu Masážní pokožky pevnost buňky perličky pokožky a dokonalé tak a její. Rychlou jejich a tak buňkám potřebnou Dodává kožním energii umožňuje regeneraci.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 23 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D51E2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!