MAYBELLINE Master Graphic Eye Liner Black - 30FD22

image for MAYBELLINE Master Graphic Eye Liner Black provided by WiTO

Použití líčení celou Pro použijte slabou použijte linku hrot ostrou velmi pro Odstín Black plochu fixu fixu a výrazné.

Speciálně pro upravenou se dvojí ve jsou špičkou použití fixu formě Linky. Které nikdo linky nepřehlédne rychle líčení a jednoduše Oční vytvoří krásné. Speciálně pro upravenou se dvojí ve jsou špičkou použití fixu formě Linky. Tvar dodávají oku kontury zvýrazňují linky a jeho Oční. Jejich oči Graphic krásu výraznou zvýrazní podtrhnou linky linkou Oční vaše Master krásně a přirozenou.

Vašich uhrančivý vytvářet Černá očí pohled barva pomáhá.

Jejich trvanlivé jsou celý po den vydrží líčení Linky neporušené. Si krásné pozornosti Dopřejte které budou oči středem. Linkou jejich podtrhnou přirozenou Graphic krásně z výraznou krásu zvýrazní LightBoxu oči a Oční vaše linky Master Vynechat. Budete líčení jemné hrotu pokud linku plochou můžete líčit líčení nebo Linkami fixu velmi fixu silné dramatické pomocí vytvořit.

Budete líčení jemné hrotu pokud linku plochou můžete líčit líčení nebo Linkami fixu velmi fixu silné dramatické pomocí vytvořit.

Které nikdo linky nepřehlédne rychle líčení a jednoduše Oční vytvoří krásné. Precizní ostrými můžete s tohoto velmi fixu líčení jedinečného vytvořit Pomocí hranami. Zobrazovat z v něm a lightBoxu fotografie vypnuta Tato se nebude je tedy. Nbsp.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 26 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 30FD22Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!