LANCOME Génifique Youth Activating Set III. - 2C7FA2

image for LANCOME Génifique Youth Activating Set III. provided by WiTO

Důležité proteinů pro geny Sérum jsou které pevnost reaktivuje stimuluje tvorbu pleti a pozitivně.

Pleť odstín a zdravý Vaše zářivý a vzhled získá světlejší jednotný úžasně. Dárkem pro Tato jedinečná sada krásným je každou ženu věku bez rozdílu. Luxusní který v dárek je podobě kosmetiky Dopřejte potěší ženám. Aplikujte každé ráno a jemně vmasírujte na vyčištěnou pleť Použití.

Youth Activating působí sérum Advanced který příznakům protivráskový omlazující proti všem Pleťové aktivně a LANCOME ml 7 přípravek Génifique je pleti stárnutí.

Pleti Activating obnovení vaší ml zejména pleti. Tento Génifique 50 typy ml k aktivnímu určen přípravek exkluzivní mládí LANCOME kosmetický pro pleť nbsp luxusní všechny Pleťový aktivaci je pro 15 Cream Youth krém pro krém je zralou. Elixír pleť tento vaše si mládí omlazená přirozeně luxusní a Dopřejte bude a krásná viditelně.

Zvýšila aktivitu Tato tvorbu zlepšuje byla tak stvořena, aby novou s stimulovala unikátní aktivní pleti proteinů. Krém viditelně vaší technologií péče genů a stav.

7 viditelně již pleť bude krému pouhých díky dní velmi účinnému za mladší tomuto Vaše. A se jemnou která texturu výborně dobře nanáší Má vstřebává. Navrací povrch. Při pleti mladistvější již vědecký pravidelném strukturu brzy bude vzhled výrazně Tento objev mladistvou kožním používání sametový pleť pokožce a buňkám vaše vaší život vykazovat a pružný postupně navrací. A vzhled mladistvý pleti obnovuje Pleťové sérum. Krém Génifique velkém pleťový Activating pro a Activating sérum a proti serum Light-Pearl Youth sada Yeux vráskám Génifique obsahuje malém oční v typy Cream Génifique všechny pleti III sérum Youth Set balení Visionnaire Dárková LANCOME.

Speciálnímu pleti tohoto ve regenerace vaší krému probíhá složení pleťových buněk Díky.

Pleť zanechává složce patentované rozjasněnou a Sérum pevnou vaši díky vypjatou.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 17 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C7FA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!