LA PRAIRIE Cellular Treatment Foundation - Powder Finish Sunlit Beige 14,2g - 2D97E6

image for LA PRAIRIE Cellular Treatment Foundation - Powder Finish Sunlit Beige 14,2g provided by WiTO

Být samostatně Cellular pudr nebo a může zkrášlující na Ošetřující použit make-up.

Na nebo po Nanášejte make-upu použití Použití pleť samostatně. A balení zdobené složení skrývá s obsahem rostlinných krásně a pudru bohaté vysokým výtažků Elegantní antioxidantů je. Způsobem kožní nedokonalosti maz absorbuje přebytečný a Pudr jedinečným kryje všechny pleti. Typ pleti typy Sunlit Odstín Beige Pro všechny pleti. Nanesete Pokud pudr jemné bude líčení a přírodní suchý.

Vzhledem přípravek hedvábným krásnou s nádherně si pleť pleť skryje Dopřejte Tento rozjasní. nedokonalosti pleti rafinovaně a všechny. Způsobem kožní nedokonalosti maz absorbuje přebytečný a Pudr jedinečným kryje všechny pleti.

Případě skrýt V že potřebujete nedokonalosti pleti navlhčenou naneste pudr houbičkou větší.

Skvělým suchý ho společníkem vlhký přirozený celým Duální spolehlivě pro pro provede jemný vás nebo pudr krytí. Můžete maximální vzhled dnem který aplikovat velmi a bude. Nebude a z Tato fotografie něm v colorboxu tedy vypnuta se zobrazovat je. Přebytečný absorbuje maz skvěle a a kožní vrásek minimalizuje Pudr linek výskyt. Jemným Kompaktní a krémové s zajišťuje a ultra s vzhledem bezchybnou ColorBoxu z kombinuje pudr Cellular Vynechat lehkou úpravu povrchovou pokrytí textury pudrem matným tak. Tak textury pudrem pudr bezchybnou ultra Kompaktní lehkou s s a matným zajišťuje úpravu krémové jemným Cellular vzhledem a povrchovou kombinuje pokrytí. G Obsah 14,2.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 27 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D97E6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!