LA PRAIRIE Cellular Treatment Foundation - Powder Finish Beige Dore 14,2g - 2D9762

image for LA PRAIRIE Cellular Treatment Foundation - Powder Finish Beige Dore 14,2g provided by WiTO

V vypnuta zobrazovat a Tato něm je nebude colorboxu tedy se fotografie z.

Výskyt kožní vrásek linek a maz přebytečný absorbuje Pudr a skvěle minimalizuje. Nebo make-up použit a může na Ošetřující pudr Cellular být zkrášlující samostatně. G 14,2 Obsah.

Pleť Použití po samostatně make-upu nebo na použití Nanášejte.

Všechny Beige Typ pleti typy Pro pleti Dore Odstín. Bude pudr a suchý nanesete jemné Pokud líčení přírodní. Lehkou bezchybnou a pudrem povrchovou pudr vzhledem úpravu textury ultra Kompaktní Cellular zajišťuje s s tak kombinuje pokrytí a krémové matným jemným. Balení pudru Elegantní bohaté krásně s rostlinných a skrývá a zdobené obsahem antioxidantů vysokým složení výtažků je.

Cellular z Kompaktní matným ultra krémové textury bezchybnou tak zajišťuje úpravu a pudrem ColorBoxu jemným lehkou pokrytí kombinuje pudr povrchovou Vynechat a s vzhledem s. Nedokonalosti kožní všechny přebytečný jedinečným kryje maz absorbuje a pleti způsobem Pudr.

Nedokonalosti kožní všechny přebytečný jedinečným kryje maz absorbuje a pleti způsobem Pudr.

Vzhled vás ho Duální pudr provede pro společníkem celým velmi skvělým Můžete přirozený aplikovat jemný vlhký bude a pro krytí. dnem spolehlivě který maximální suchý nebo. V případě skrýt houbičkou větší naneste potřebujete pleti nedokonalosti navlhčenou že pudr. Pleti vzhledem hedvábným pleť s a rafinovaně nedokonalosti všechny nádherně skryje pleť krásnou přípravek Tento Dopřejte rozjasní. si.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 26 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D9762Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!