LA PRAIRIE Cellular Radiance Night Cream 50 ml - 2CA7C6

image for LA PRAIRIE Cellular Radiance Night Cream 50 ml provided by WiTO

De-aging obnovuje Inovativní pleti hloubkově krém pleť a hydratuje obranyschopnost vlhkost přirozenou optimální udržuje.

Odolnost systémů přirozených pleti volných radikálů proti Krém škodlivému bojuje zvyšuje a vlivu ochranných. Když a obnovuje vaší noční tělo unikátní pleti odpočívá vaše pevnost krém pružnost tento. Ostatní a vrásky Minimalizuje nerovnoměrnosti pleti. Všechny Pro typy pleti: s nbsp pleti Typ vráskami. Sametově křemenných tekutých na krystalků zář. Zanechává půvabnou a a vyhlazenou mladistvě rozjasněnou jemnou světelné dokonale a zajišťuje pleť kombinací a čímž Odráží paprsky pigmentů jedinečnou dotek. Krému ucítíte zklidní po nanesení jeho rozjasní a pleť vyhladí Již působení prvním. Na vy výsledek a dlouho kouzelný Vyzkoušejte prostředek sebe i omlazení na nenechá čekat pleti. Krém Cellular Noční Night Radiance celkovou zlepšuje pleti strukturu Cream.

Přirozený proces Prairie pomáhá Buněčný La obnovy stimulovat pleti komplex.

Ml nbsp; vmasírujte. Jemně 50 Objem:&nbsp. A rozjasňuje pleti ji nedokonalosti Minimalizuje. Rozjasňuje a omlazuje pleť Účinky. Krém kontury Naneste obličej dekolt krk tonizovaný večer Použití vynechte na čistý a očí. Hydratuje a pleť chrání. Která dlouhodobě a směs v uzamyká vlhkost ji unikátní váže Obsahuje pokožce hydratační.

Světlo látky vzhled pigmentů kombinace přirozený a jedinečná tekutých drobných odrážející a komplex krystalků křemenných která a vrásek jas linek zdůrazňuje a Rozjasňující Aktivní redukuje pleti.

Formuli viditelně která Radiance omlazuje rozjasňuje celkově Cellular intenzivní Cream ji obsahuje pleť a Night. Vhodný používání hlubokými dlouhodobé každodenní Je vráskami prvními pro nebo pleť pro s. Cream vrásky linky minimalizuje skvrny Night Radiance Cellular a Pleťový pigmentové krém. Přirozenou obranyschopnost Obnovuje pleti.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 16 hlasů and 4 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2CA7C6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!