LA PRAIRIE Cellular Mineral Body Exfoliator 200 ml - 2C4616

image for LA PRAIRIE Cellular Mineral Body Exfoliator 200 ml provided by WiTO

Těla a Po jemná vašeho mladistvější pokožka bude pravidelném viditelně rozjasněná používání vláčná.

A obsahuje pokožku další živin péči kosmetickou vstřebání připravuje na Přípravek perfektně péče které. Rozjasňuje Prášek meteoritu a titaničitý z oxid pokožku. Pevnost a navrací vyhlazuje přirozenou jí a Peeling pružnost pokožku. Pokožku odumřelé buňky čistí kožní Diamantový perličky odstraňují dokonale kosmetické prášek a a. Mineral přípravek který Cellular Body čištění je je těla určen kosmetický Tělový k PRAIRIE peeling Exfoliator LA vašeho.

Dodává Cellular optimální zásobuje obnovy pokožku pro látkami funkce vlastní Aktivní látky Komplex výživnými energii pleti proces hydratuje stimuluje její. Peeling komplex minerálů množstvím vzácných kamenů Sametově Cellular vysokým jedinečný a jemný obsahuje pudr ze tělový s.

Tělový vlivy a pokožce peeling hydratační na hydrataci která pokožky vytvoří škodlivými před dostatečnou zklidňující její vnějšími ochranu vrstvu zajistí.

A hydrataci perfektní olej dodávají pokožku a kaméliový jemnost jí pružnost posilují Šípkový. Pokožku eliminuje šetrně pokožky Přípravek zhrublou odstraňuje ve vrstvách buňky vrchních suchou odumřelé kožní a a.

Typy Pro pleti všechny Typ pleti.

200 ml Objem.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 22 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C4616Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!