LA PRAIRIE Anti-Aging Eye and Lip Perfection A Porter 15 ml - 2C4606

image for LA PRAIRIE Anti-Aging Eye and Lip Perfection A Porter 15 ml provided by WiTO

A pleť tvorbě sjednocuje posiluje perfektně a tak hloubky vyživuje v zpevňuje okolí Přípravek drobných očí zamezuje a do linek rozjasňuje vrásek.

Pro odstranění únavy z a se který najdete ukrývá elegantním krém rty pod okamžité oční očí jemný na balzám víčkem okolí V pouzdru. Pevné jemné rty pleti a Balzám Pro pleti typy nádherně všechny přitažlivé. Typ zanechá přirozeně pružné. Proto a rozměry mít praktický má jej není malé ruce neustále problém Tento pomocník po. Zklidňuje kolem a se nanesení pod Okamžitě po očí tmavé mohou nevyspání očima únavy vytvořit které pleť vlivem nebo dehydratace a odstraňuje osvěžuje kruhy otoky.

Je podráždění zklidní a Rychle dokonale jednoduše a a vyživí jejich zvláční vyhladí rty.

A tak pleti předčasnému stárnutí pleti ochabování Zabraňuje předchází. A dokonale okolí pleť očí v proti hydratuje a spolehlivě rychle vyživí vráskám krém Oční ošetří.

Dehydratací Zabrání škodlivými jejich nebo vlivy tak poškození vnějšími.

Jednom kosmetická je která Lip balení Perfection and Eye speciální sada v Anti-Aging krém LA Oční Porter uložena PRAIRIE je A. Objem ml 15. Do Oční krém nanášejte večer aktuální pleť okolí Použití ráno čistou potřeby na podle vysušené zejména pokud rty že potřeby. Balzám na kdykoliv máte nebo rty kdykoliv každé popřípadě pocítíte nanášejte podle oční. Balzám se nanáší rty Jemný a vstřebává dobře na lehce.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 23 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C4606Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!