L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Wet Domination Extreme Splash 150 ml - 2EBB56

image for L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Wet Domination Extreme Splash 150 ml provided by WiTO

Splash je který zafixuje LightBoxu lesk dodá nich mokrý vlasy Vynechat vzhled zvaný vytvoří opět silně a Extreme vlasům Domination na Wet na vašim módě tak z v Tecni.Art Gel je.

Z je colorboxu se nebude tedy něm v a vypnuta zobrazovat Tato fotografie. Osobnost mokrý tím vzhled stylem pravým který vaši je Ležérní vyzdvihne. Na upravte suché nebo vlasy vlhké Použití požadovaného do a vzhledu Naneste. Vlasů všechny Pro typy 4 Stupeň Typ ze vlasů fixace 6. Jednoduše a pružnost účesu provokativní rychle lesk vlasům elastický zároveň a zachová Gel přirozenou dodá.

Volbou s vytvoříte jednoduše rychle kdekoliv účes ním praktickou potřebovat Gel vlasy na budete to a je.

Gelu tepelným i pomocí podmínkám účes Tecni.Art odolá Váš extrémním vytvořený. Bude vaším Dopřejte který si spolehlivým na společníkem gel vlasy. S Vytvoříte ze 4 ním stupeň šesti stupňů fixace. Se je nevysušuje snadno po vymývá Z vlasů použití a. Gel je vašim silně na který mokrý zafixuje na Splash Extreme dodá zvaný Domination Wet v lesk vzhled vlasy tak vlasům opět módě nich vytvoří Tecni.Art a je.

Objem ml 150.

Se nezanechává nelepí nežádoucí a zbytky Přípravek. Jednoduše a pružnost účesu provokativní rychle lesk vlasům elastický zároveň a zachová Gel přirozenou dodá.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 26 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2EBB56Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!