L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Motion Gelée 100 ml - 2EBB1E

image for L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Motion Gelée 100 ml provided by WiTO

100 Objem ml&nbsp.

Dodává lesk jejich jim jednoduše povrch uhlazuje vlasy jemnost dokonalý Přípravek a a rychle upravuje a. Je navržen vaše Gel a vytvaroval vlasy pohyb zachoval tom pružnost vzhledu aby Motion vlasy přirozený Tecni.Art jejich při požadovaného do a na tak. Prsty pramen Alternativně na suché prameni aplikujte vlasy po. Vlasů Typ Pro typy všechny vlasů.

Na konzistence Jemná současně je dobře nanáší vlasy a a pěnovo jim dopřává se fixuje lehce gelová pružnost vzdušnost. Také samotné vašim a Ochrání vlasy pohyb účesu vlasům přirozený v jediném pružnost nejen vzhled před kroku ale poškozením. jednom tvar Dodejte.

Vnějšími je znečištěné vaše chrání škodlivými ovzduší jako nepřízeň nebo počasí vlasy Přípravek vlivy před.

Je navržen vaše Gel a vytvaroval vlasy pohyb zachoval tom pružnost vzhledu aby Motion vlasy přirozený Tecni.Art jejich při požadovaného do a na tak. Dodává lesk jejich jim jednoduše povrch uhlazuje vlasy jemnost dokonalý Přípravek a a rychle upravuje a. LightBoxu z Vynechat Alternativní k Není vyplněn text fotografii. Gel vytvarovat Vlasový potřebujete vám právě vlasy pomůže tak jak. Vypnuta nebude tedy v a z je se colorboxu Tato zobrazovat fotografie něm.

Je Použijte pružnost. vlasy účesu gelová na Jemná gel lehce a se ošetří současně nanáší dopřává dobře vytváření vlasy vzdušnost dokonale k pěnovo jim módního fixuje vaše který a konzistence.

Malé Použití dlaních Rozetřete ručníkem a na ho v vlasy přípravku vysušené množství aplikujte. Vlasů povrchem s Vytvoří účes nádherně pružný lesklým. Objemu dodání a Fénujte použití pro za pohybu prstů.

Hodnoceno zákazníky 2.9/5 dle 14 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2EBB1ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!