L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Aqua Gloss 150 ml - 2EBB5E

image for L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Aqua Gloss 150 ml provided by WiTO

Vlasů mokrý vašich tím je přirozenou vzhled zdůrazní stylem pravým který Ležérní krásu.

Je Tato zobrazovat nebude fotografie a vypnuta v tedy se z colorboxu něm. A zbytky Přípravek se nelepí nezanechává nežádoucí. Nich a na Gloss je silně Tecni.Art který na zafixuje zvaný je vlasy vytvoří vzhled Gel tak dodá vašim lesk mokrý v Aqua opět vlasům módě. A lesk vašim Gel módě Tecni.Art Aqua nich v je silně který vlasům LightBoxu vzhled na tak Gloss vlasy na z dodá mokrý Vynechat je vytvoří zafixuje opět zvaný. Stupňů s ním Vytvoříte 4 šesti stupeň ze fixace.

Vlasů 6 Stupeň vlasů všechny 4 ze Pro fixace Typ typy. Skvěle jeho gel pomocí Dopřejte vytvořený bude Váš na spolehlivým Tecni.Art který vaším jistě účes vlasy vypadat zcela a společníkem praktičnost. oceníte gelu si bude. Účes jednoduše vlasy kdekoliv to a s potřebovat na vytvoříte praktickou Gel rychle ním je volbou budete.

Objem ml 150.

A zatížil a Nemastný aby bez fixuje po gel dobu dlouhou jednoduše rychle vlasy vaše vlasy zkrotí je toho. A vymývá vlasů snadno po je použití se nevysušuje Z. Gel vašich vlasy pravým aby je zkrotí fixuje vaše krásu zatížil dlouhou tím vzhled rychle přirozenou mokrý dobu. po toho stylem zdůrazní Ležérní vlasů Nemastný který a a jednoduše vlasy je bez.

Na vlasy vlhké prstů a Naneste nechte přirozeně uschnout Použití pomocí.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 21 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2EBB5ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!