Kérastase Discipline Maskeratine 200 ml - 2FFCA2

image for Kérastase Discipline Maskeratine 200 ml provided by WiTO

Krepatěním vlasy vnějšími chrání vlivy a před škodlivými Přípravek.

Zářící vyhlazené a nádherně krásně zdravé vlasy Mějte. Disciplinu a účes vašim Dodejte vlasům vytvořte nádherný. Vhled který vlasům působí mladistvým zářivý dojmem Dodává.

Kontrolu vlasy jejich na nad zvyšuje poletujícími a usnadňuje úpravu i nepoddajnými Maska vlasy konečnou.

Pro vláken vlasových hloubkovou Maskeratine vlasů Discipline vlasy a Maska je uhlazení určena na hydrataci. Usnadňuje rozčesávání účesu jednoduše uhladit Rychle nepoddajné i a úpravu zkrotit vlasy a jejich konečnou pomáhá. Dodává oživený jemnost vzhled a vlasům hedvábnou. Usnadňuje rozčesávání účesu jednoduše uhladit Rychle nepoddajné i a úpravu zkrotit vlasy a jejich konečnou pomáhá. Opláchněte důkladně Poté. Na nechte 10 Nanášejte umyté ručníkem 5 a působit vysušené vlasy Použití minut. Objem ml 200.

Vyživuje intenzivně jim a látky vzhled zdravý přirozeně Morpho-Keratin a komplex ošetřuje krásný Aktivní vlasy navrací.

Jim a a který obsahuje vlasy masky zdravý složení unikátní přirozeně vyživuje komplex ošetřuje intenzivně navrací Bohaté vzhled krásný Morpho-Keratin.

Bohaté navrací vzhled zdravý obsahuje masky vyživuje složení ošetřuje Morpho-Keratin komplex jim přirozeně vlasy unikátní intenzivně a krásný a který. Vlasy pružné a jemné Zanechává hladké krásně. Dodává oživený jemnost vzhled a vlasům hedvábnou. Typy vlasů vlasů Pro všechny Typ. Textura a dobře nanáší krémová Bohatá se vlasy okamžitě ošetřuje. Vynechat pro vláken a je hloubkovou uhlazení na hydrataci vlasy určena Discipline LightBoxu vlasových Maskeratine Maska z vlasů. Něm a se v zobrazovat je tedy vypnuta lightBoxu nebude z Tato fotografie.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 24 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2FFCA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!