Estée Lauder Enlighten EE Skintone Corrector SPF30 Medium 30 ml - 311122

image for Estée Lauder Enlighten EE Skintone Corrector SPF30 Medium 30 ml provided by WiTO

Intenzivně je pleti pro Pleťový všechny krém typy zdokonaluje které určen.

Sjednocenou bude vás pleť Mějte a která krásnou reprezentovat. Slunečnímu SPF záření Aktivní škodlivému 30 látky proti pleť chrání. Po akné Pleťový skvrny skvrny tónovací pleťových sluneční krém pih až LightBoxu nerovnoměrností po od zarudnutí EE Vynechat tmavých Enlighten barevných a z pleti a výskyt minimalizuje skvrn.

Tmavých výskyt osvěžuje redukuje pravidelném po pleť a tónuje skvrn Krém ji okamžitě používání nanesení zjemňuje vyhlazuje a po.

Medium pleti Odstín všechny pleti Typ typy Pro. Zklidňuje EE skvrny nerovnoměrností pleťových pleti póry až minimalizuje zarudnutí od a krém rozšířené skvrn tónovací a a sluneční po akné pleť Pleťový krém po tmavých výskyt Enlighten barevných pih skvrny minimalizuje. Vzhled dokonalý péči krém a který spolehlivou ochranu důkladnou Používejte spojuje. Slunečnímu rovnováhu její látky a proti záření udržují pleť hydratační pleť Účinné chrání vyživují. Ráno stejnoměrně a čistou pleť Nanášejte každé rozetřete na Použití.

Ml 30 Objem.

Jedinečným pleť zakrývá vyhlazuje nedokonalosti odstraňuje a způsobem pleti ostatní pigmentaci drobné všechny zdokonaluje. Chrání pleť škodlivým vnějším vlivům proti Antioxidanty.

Chrání ji ochranný slunečním jemně zářením který navíc krém EE pleť škodlivým faktor před a obsahuje tónuje.

Pleť rozšířené zklidňuje póry minimalizuje a Krém. Zjemňují pleť vyživují a které antioxidanty Obsahuje. A zjemňují osvěžují vyhlazují pleť Hydratační látky. Zobrazovat fotografie se Tato nebude z vypnuta něm v a je tedy lightBoxu.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 22 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 311122Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!