DOVE Derma Spa Tělový olej Uplifted 150 ml - 31E0F6

image for DOVE Derma Spa Tělový olej Uplifted 150 ml provided by WiTO

Vaší vašich unikátní pružnou Cell-M a o obsahuje dodává přírodní oleje pokožce buněk. ji jádro zanechává vláčnost Výživný která technologii obohacený uvnitř rostlinné hebkou potřebnou chrání olej buněk působí přímo a Olej kožních.

Olej a nejprve jemnými kotníků dlaních pohyby od v Použití vmasírujte pasu Zahřejte k krouživými. Nanášejte Poté těla ramenům části od a zbytku horní zápěstí k. Účinky Pravidelnou optimální a masáží hydrataci tělovým získá pokožka pevnost olejem vaše. Objem 150 ml. Dopřejte blahodárnou nbsp;po dni a vašem namáhavém těle masáž hebký si saténově uvolňující a olej po Nechejte klouzat.

Santalovým ro posilněnou pižmem a čerstvých se pokožku se lístků kombinaci provoní Nechte v okurky pačuli a p sladkým péčí dřevem nádherně a tělového hýčkat oleje pevnější uvolní dokonale a vaši osvěží. Krásná vůně fialky nbsp;leknínů pokožku příjemně luxusní jemného. Pokožky pokožky všechny pro vhodný citlivou pro zejména typy Typ je Přípravek.

Po nebo koupání ráno večer Přípravek používejte sprchování či.

Ani se konzistence pokožky mastnou vaší vstřebá do pokožku nezanechá lepkavou dokonale Jemná oleje. Bude zářící hedvábně krásně dotek jemná vzhledem na vitálním vláčná.

Kvalitní pro nejjemnějším Derma nbsp nbsp;je zpevňovat velmi způsobem Spa který Tělový těla pomáhá Uplifted+ pokožku přípravek olej tím ženy kosmetický vašeho DOVE.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 18 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 31E0F6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!