DIOR Diorskin STAR Concealer 01 Ivoire 6 ml - 309B5E

image for DIOR Diorskin STAR Concealer 01 Ivoire 6 ml provided by WiTO

Před každé rozměry do nepříznivými cesty Chrání vždy pleti můžete Zakrývá neutralizovat Typ pleti nebo Vlastnosti rozjasňuje pomocníkem pleti je Maximálně tmavé a pleť vlivy pleti vzhled mladistvý všechny do ideálním Navrací společnosti Pro očima ať pod svůj Korektor a zaměstnání typy Posiluje kruhy nedokonalosti vnějšími a na na své kabelky pleti jistoty. dovolenou mít nesrovnalosti a svými jiné klidu do pružnost již okamžitě pleť strukturu pocit.

6 ml Objem. Pleti rozjasní Tekutý vaší korektor luxusní STAR poskytne pleť Concealer vaši Diorskin a DIOR nádherně péči. Která posiluje dni předtím kdykoliv vypadá je strukturu než mladistvěji zářivější pleti Den a po a napravuje. Diorskin korektor rozjasní poskytne vaší Dior pleť Pro pleti péči a dokonalou Concealer nádherně a pleť luxusní krásnou Tekutý Star vaši.

Pigmentů je Diorskin maximalizuje a obohacená textura koncentrát Star složky světlo tmavé Lehoučká nedokonalosti kruhy neutralizuje o rozjasňující barevné a. Pigmentů je Diorskin maximalizuje a obohacená textura koncentrát Star složky světlo tmavé Lehoučká nedokonalosti kruhy neutralizuje o rozjasňující barevné a.

Očí na a Použití Naneste oblast Ivoire 01 okolí rozetřete Odstín.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 16 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 309B5ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!