Dermacol Enja Firmiming Anti-Cellulite Gel 200 ml - 31E086

image for Dermacol Enja Firmiming Anti-Cellulite Gel 200 ml provided by WiTO

Svěžest pokožce potřebnou vitalitu a a sametově dodává gel pružnost a ji její navrací zanechává hebkou jí pevnost Tělový.

Jedinečné jeho složení je gelu nbsp;Předností. Je Gel pro používání speciálně určený během noci. Krásný a vaší vzhled používe jte zpevňující Pro zdravý kvalitní tento gel pokožky. Působí zlepšuje Zatímco tuků vaši zamezuje chronické pokožku vzhled na ukládání nbsp;a gel celulitidy spíte. Z pomáhají kolagenu látka tuků extrakty a a rozklad účinná postavu řas nbsp;kofein v látky NocturshapeTM posilují formovat úbytku mořských elastinu brání i pokožce Unikátní Aktivní. Je pro testován pokožky vhodný a byl schválen dermatologicky Přípravek všechny typy. Aneste pohyby do n jemně Každý gel problematické zadeček břicho a vmasírujte zejména krouživými na a na stehna pokožky večer partie Použití.

Vláčná pevná pokožka hladká dokonale a vyhlazená Vaše a bude nádherně.

Účinný v v Enja pro problematických partiích je pomáhá jejich Firmiming gel značky ženy, pomerančové od přípravek Dermacol nbsp tělový kterým kosmetický kůži proti Anti-Cellulite boji Zpevňující.

Gelu již ke dojde stehen a zpevňujícího obvodu aplikací vzhledu jednom měsíci ke po Pravidelnou Účinky zlepšení celulitidy zmenšení. Všechny Typ Pro pokožky pokožky typy. Kofein řas a stávající NocturshapeTM z vzniku zabraňují mořských Obsahuje a účinnou nové celulitidu pomáhají redukovat látku které extrakty.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 18 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 31E086Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!