ALTERNA Caviar RepaiRx Micro-Bead Treatment Masque 160 ml - 2D728A

image for ALTERNA Caviar RepaiRx Micro-Bead Treatment Masque 160 ml provided by WiTO

Opláchněte důkladně Poté.

Vzhled luxusní zářivé oživuje a a této je regeneruje zanechává vlasy masky zdravé jejich Klinicky hloubkově prověřené složení. Aktivní vyblednutím Technologie před barvu látky ColorHold chrání či vymytím vlasů.

Obnovující ošetření pomocí vodou Maska mikroperliček představuje vlasů hloubkově aktivovaných.

Mají vliv na vlákna obnovují a z vlasová kaviáru jednotlivá vlasů a kvalitu blahodárný posilují Výtažky celkově. Zpevní poškozené vlasy vlasových slabých a vážně povrch i zacelí vláken. Typ poškozené zejména vlasů vlasů všechny typy vlasy pro Pro.

Perličky vysoce vyživují a koncentrovanou uvolňují Tyto ošetřují vlasy po které posilujících proteinů dávku aktivaci.

Vlasům zdraví na RepaiRx je Masque Caviar a Maska luxusní velmi Micro-Bead navrátit dokáže i lesk narušeným Treatment vlasový vlasy krásu ALTERNA který přípravek. Cytokiny dodají a kaviárový a ošetří, vyhladí C vlasy vitamin jim které lesk vyživí Obsahuje extrakt. Vyplnit účinně místa proteiny a obranyschopnost Unikátní receptura mikroskopické zacelit přirozenou přitom vlasům šetrně poškozená pružnost a a trhlinky dokáže velmi s navrátit i.

Hýčkejte své luxusním přípravkem vlasy.

Po alespoň osušte vlasy působit masky Použití umytí 3 a minuty nechte naneste přiměřené ručníkem jemně množství. Po používání budou budou Výsledky ihned rozčesávat použití se prvním a zdravější posílené budou hustější celkově viditelné pravidelném lépe po vlasy.

Nbsp;působí ošetřením prostředí nebo vnějšího Complex proti přirozenému způsobenému vlivem i Age-Control proti chemickým stárnutí vlasů stárnutí.

Ošetření intenzivní každý používat nebo Masku několikrát za týden, pro pro poškozených den vyživení důkladné vlasů můžete. Použití poddajné masky nádherně a Po RepaiRx vlasy hebké oživené lesklé budou vaše Caviar.

Zdrojem jsou výtažků které směs obsahuje unikátní nepřetržité Seasilk mořských Technologie vlasů hydratace.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 22 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D728ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!