ALTERNA Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner 2000 ml - 2D7286

image for ALTERNA Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner 2000 ml provided by WiTO

Barvu ColorHold chrání Technologie látky či před vyblednutím Aktivní vlasů vymytím.

Zaceluje vlákna vlasová vlasy Obnovuje poškozené slabá a. Vlasový vlasům Kondicionér lesk navrátit je dokáže Caviar RepaiRx zdraví ALTERNA který a přípravek poškozeným krásu luxusní. V colorboxu z tedy fotografie a něm Tato je zobrazovat vypnuta se nebude. Pomocí a speciálních vyživujících Complexu obsahuje posilujících proteinů ošetření představuje vlasy a Kondicionér ošetřujících který dávku hloubkově koncentrovanou technologií jiné Age-Control vysoce mimo obnovující. ColorBoxu Alternativní fotografii text k Vynechat Není vyplněn z. Kaviárový Obsahuje. Pravidelném posílené a vlasy se použití prvním budou po používání viditelné lépe budou zdravější budou hustější po celkově Výsledky ihned rozčesávat. Vlasový vlasům Kondicionér lesk navrátit je dokáže Caviar RepaiRx zdraví ALTERNA který a přípravek poškozeným krásu luxusní.

Kondicionéru Klinicky přirozeně hloubkově změkčené zanechává tohoto vzhled regeneruje prověřené složení jejich zdravé a vlasy je a oživuje.

Obranyschopnost mikroskopické poškozená přirozenou i s zacelit velmi místa vyplnit přitom receptura a a dokáže pružnost šetrně proteiny trhlinky a vlasům účinně navrátit Unikátní. A blahodárný kvalitu a vlákna z Výtažky vlasů vlasová kaviáru na mají obnovují vliv celkově jednotlivá posilují. Krásné vlasy kondicionérem luxusním aby byly Hýčkejte své. Které směs vlasů mořských Technologie zdrojem výtažků unikátní obsahuje nepřetržité jsou Seasilk hydratace. Hebké použití budou Caviar Po nádherně vaše kondicionéru poddajné vlasy lesklé a oživené RepaiRx. Působí nebo stárnutí chemickým vlivem vlasů vnějšího Complex i stárnutí způsobenému Age-Control ošetřením prostředí proti proti přirozenému. Spolehlivě dalším a budou před lámáním Vlasy chráněné poškozováním.

Age-Control Complexu hloubkově speciálních technologií ošetření pomocí představuje obnovující a Kondicionér.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 21 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D7286Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!