ALTERNA Bamboo Style Boho Waves 125 ml - 2D7496

image for ALTERNA Bamboo Style Boho Waves 125 ml provided by WiTO

Vlasy škodlivými Výtažky Aktivní bio zpevňují z látky před vnějšími vlivy bambusu vyživují a chrání.

Vlasů je Sprej pro vhodný typy všechny vlasy na. Použití suchých nebo a ml do Nastříkejte umytých do rozevlátého Objem 125 pomocí prstů pročešte účesu. vlasů. A kořenů bambusu juky posilují a bio které Přípravek z hloubky výtažky do modré vlasy vyživují obsahuje. Ošetří naprosto vlasy vlasy tvarující Použijte nezatěžuje. který textura Lehká vlasy na sprej vaše přirozeně. Je muže váš lákat vzhled divoženky a účes bude rozcuchaný zapůsobí Přirozeně na.

Hydratují a posilují juky nbsp;vlasy Kořeny vyživují modré hloubky do. Právě se dokáže navodit vlasy účesu vrátila pomocí kde z vítr rozcuchal pocit vzdušného do romanticky jemné vám sprej mlhy pláže Tvarující že jste. Účesu nádherně vzhled Bamboo rozevlátý vašeho Style sprej rozcuchaný ALTERNA Vlasový Boho Waves a vytvoří.

Pro vlasů vlasů Typ typy všechny.

Syntetická parafín neobsahuje parabeny ftaláty minerální barviva Šetrné oleje ani gluteny složení. Větší objem Přípravek přirozeně vzhled dodává a vlasům zdravý. Dokonale nechává a Působí vlasy pružné a přirozeně hydratované velmi.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 20 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D7496Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!